Réponses

2014-02-17T22:55:43+01:00
I have to buy this product every week, it costs me a lot.
I am only a student so I don't have much money but it isn't replaceable to me.
I can't choose another one because it contains something I am allergic to.
There is an economic crisis, people can't afford it.
According to me it is one of the market's best product so to sell more you have to decrease prices