Réponses

Meilleure réponse !
2014-02-10T21:51:04+01:00
You have the choice between two models, the cheap one and the expensive one.
The cheap one is great for monthly use, not for a daily use. It costs only 400$
On the other hand, the expensive one, is great for a daily use. It can't handle a power of 20000 watts. This one costs 1300$